Contact

HOOFDLEIDING

ALGEMEEN E-MAILADRES:  hoofdleiding@ksapiusx.be

Ruben Nys                   : ruben.nys@ksapiusx.be  of  0487 10 61 42
Matthias Vandoorne  : matthias.vandoorne@ksapiusx.be  of  0474 42 29 58

MENTOR:

Wouter Nys                 : wouter.nys@ksapiusx.be  of  0484 74 98 63

ADRES

Koolkappersstraat 27a
8500 Kortrijk

FINANCIËN

Voor alle vragen omtrent de financiële kant van onze activiteiten kunt u terecht bij

Tom Goddaer             :tom.goddaer@ksapiusx.be of 0468 27 08 97
Laurens Soens            :laurens.soens@ksapiusx.be of 0472 88 83 02

Naar goeie gewoonte zullen wij ook dit jaar alle inschrijvingen en betalingen via overschrijving doen.

Voor algemene overschrijvingen; KSA Pius X Algemeen: BE64 4667 6232 7152
Voor evenementen (bv. Hespefeesten); KSA Pius X Evenementen: BE04 7380 3273 8431
Gelieve wel steeds een duidelijke mededeling te vermelden.

LEDENADMINISTRATIE

Bent u verhuisd? Hebt u een nieuw telefoonnummer of e-mailadres? Laat het ons weten aub!

Emma Stockman         : emma.stockman@ksapiusx.be  of  0498 41 20 98
Margaux Tanghe         : margaux.tanghe@ksapiusx.be  of  0473 39 73 20

MATERIAALMEESTERS

Denkt u ons te kunnen helpen met meubilair, sport- en spelgerief of verkleedkledij?
Neem gerust contact op met onze materiaalmeesters!

Thomas Demeulemeester  : thomas.demeulemeester@ksapiusx.be  of  0471 83 78 51
Bram Deweerdt                    : bram.deweerdt@ksapiusx.be  of  0476 76 18 44
Sies Vandevelde                   : sies.vandevelde@ksapiusx.be  of  0498 46 76 24

Geïnteresseerd om één of meerdere partytenten te huren? Of ander materiaal?
Bram Deweerdt                    : bram.deweerdt@ksapiusx.be  of  0476 76 18 44

UNIFORM

Een nieuw sjaaltje nodig? Of had je graag een ander leuk gadget gehad? Neem gerust contact op met onze uniformverantwoordelijken!

Noor Hubeau                        : noor.hubeau@ksapiusx.be  of  0470 82 66 94
Alicia Schietgat                     : alicia.schietgat@ksapiusx.be  of  0477 07 18 30