Contact

ALLE INFO

Voor alle vragen kan u terecht op info@ksapiusx.be.
Dit kan gaan van uniformen kopen, verloren voorwerpen tot inschrijven, kapotte brillen enzovoort.

Mails gestuurd naar dit adres worden steeds door de juiste persoon beantwoord.
Indien u rechtstreeks naar de juiste persoon wil sturen, staan de gegevens hieronder

HOOFDLEIDING

ALGEMEEN E-MAILADRES:  hoofdleiding@ksapiusx.be

Ruben Nys                               : ruben.nys@ksapiusx.be  of  0487 10 61 42
Isaure Dewitte                        : isaure.dewitte@ksapiusx.be  of  0491 32 88 38

ADRES

KSA Pius X
Koolkappersstraat 27a
8500 Kortrijk

FINANCIËN

Voor alle vragen omtrent de financiële kant van onze activiteiten kunt u terecht bij

Thomas Demeulemeester     : thomas.demeulemeester@ksapiusx.be  of  0471 83 78 51
Seppe Vandevelde                  : seppe.vandevelde@ksapiusx.be  of  0470 52 50 43

Naar goeie gewoonte zullen wij ook dit jaar alle inschrijvingen en betalingen via overschrijving doen.

Voor algemene overschrijvingen;              KSA Pius X Algemeen: BE64 4667 6232 7152
Voor evenementen (bv. Hespefeesten);   KSA Pius X Evenementen: BE04 7380 3273 8431
Gelieve wel steeds een duidelijke mededeling te vermelden.

LEDENADMINISTRATIE

Bent u verhuisd? Hebt u een nieuw telefoonnummer of e-mailadres? Laat het ons weten aub!

Emma Stockman                    : emma.stockman@ksapiusx.be  of  0498 41 20 98

MATERIAALMEESTERS

Denkt u ons te kunnen helpen met meubilair, sport- en spelgerief of verkleedkledij?
Neem gerust contact op met onze materiaalmeesters!

Margo Duyck                          : margo.duyck@ksapiusx.be  of  0471 83 78 51

Geïnteresseerd om één of meerdere partytenten te huren? Of ander materiaal? De volledige brochure vindt u hier.
Gust Cuvelier                          : gust.cuvelier@ksapiusx.be  of  0471 56 22 79

UNIFORMEN

Een nieuw sjaaltje nodig? Of had je graag een ander leuk gadget gehad? Neem gerust contact op met onze uniformverantwoordelijken!

Alicia Schietgat                      : alicia.schietgat@ksapiusx.be  of  0477 07 18 30
Eline Vanneste                       : eline.vanneste@ksapiusx.be  of  0471 56 22 17