Leiding

 

Sloebers: 1ste en 2de leerjaar

Matthias Vandoorne
Kuurnsesteenweg 46, 8500 Kortrijk
0474/422958 ; 056/362140
matthias.vandoorne@ksapiusx.be
4de jaar leiding
Hoofdleiding, EHBO-verantwoordelijke, groepsverantwoordelijke 

Ine Claeys
Gouden Rivierlaan 36, 8500 Kortrijk
0478/887589 ; 056/371313
ine.claeys@ksapiusx.be 
3de jaar leiding 

Charlotte Vandoorne
Kuurnsesteenweg 46, 8500 Kortrijk
0491/202520 ; 056/362140
charlotte.vandoorne@ksapiusx.be
3de jaar leidin

Siebe Dewulf
Bessenlaan 5, 8500 Kortrijk
0493/255026
siebe.dewulf@ksapiusx.be
1e jaar leiding, nieuwsbriefverantwoordelijke 

Loïc Bulcaen
Godfried Devreeselaan 27, 8500 Kortrijk
0479/564265; 056/372305
loïc.bulcaen@ksapiusx.be
1e jaar leiding 

.
.

.

Springers: 3de  en 4de  leerjaar

Emma Stockman

Zonnekring 24, 8500 Kortrijk
0498/412098 ; 056/371413
emma.stockman@ksapiusx.be 
3de jaar leiding, groepsverantwoordelijke 

Margo Duyck
Kapelhoekstraat 50, 8511 Aalbeke
0470/306910 ; 056/371953
margo.duyck@ksapiusx.be
3de jaar leiding 

Marie Dewulf
Bessenlaan 5, 8500 Kortrijk
0493/255024
marie.dewulf@ksapiusx.be
1e jaar leiding 

Melchior Mertens
Vogelzanglaan 25, 8500 Kortrijk
0479/522253 ; 056/371215
melchior.mertens@ksapiusx.be
1e jaar leiding 

Cedric Vanneste
Warande 123, 8501 Heule
0479/613886 ; 056/354661
cedric.vanneste@ksapiusx.be
1e jaar leiding 

.
.

Roodkapjes: 5de  en  6e leerjaar

Lander Mertens
Simon Stevinstraat 29, 8500 Kortrijk
0478/067968 ; 056/373733
lander.mertens@ksapiusx.be
4de jaar leiding, nieuwsbriefverantwoordelijke, groepsverantwoordelijke 

Isabeau Vandevelde
Grote Heerweg 182, 8791 Beveren-Leie
0491/367263 ; 056/726022
isabeau.vandevelde@ksapiusx.be
3de jaar leiding 

Warre Deweerdt
Drieshoek 3, 8501 Bavikhove
0472/837375 ; 0475/ 205792
warre.deweerdt@ksapiusx.be
1e jaar leiding 

Seppe Vandevelde
Koolkapperstraat 44, 8500 Kortrijk
0470/525043 ; 056/372611
seppe.vandevelde@ksapiusx.be
1e jaar leiding 

Nicolas Vlieghe
Edgar Tinellaan 22, 8500 Kortrijk
0471/487278 ; 056/373414
nicolas.vlieghe@ksapiusx.be
1e jaar leiding 

.
.

JIM: 1e middelbaar en 2e middelbaar

Isaure Dewitte
Dreef ter Walle 47, 8560 Gullegem
0491/328838 ; 056/425747
isaure.dewitte@ksapiusx.be
3de jaar leiding, Groepsverantwoordelijke 

Marie Vlieghe
Edgar Tinellaan 22, 8500 Kortrijk
0495/130210 ; 056/373414
marie.vlieghe@ksapiusx.be
2e jaar leiding 

Noor Hubeau
Berkenlaan 81, 8530 Harelbeke
0470/826694 ; 056/372315
noor.hubeau@ksapiusx.be 
2de jaar leiding
Verantwoordelijke uniformen 

 

 

 

SJIM: 2e middelbaar en 3e middelbaar

Ruben Nys
Sint-Elooisdreef 13, 8500 Kortrijk 
0487/106142 ; 056/351547
ruben.nys@ksapiusx.be  
4de jaar leiding, Hoofdleiding 

Tom Goddaer
Kuurnsesteenweg 23, 8500 Kortrijk 
0497/870841 ; 056/356830 
tom.goddaer@ksapiusx.be 
4de jaar leiding, Financiën 

Alicia Schietgat
Iepersestraat 161, 8500 Kortrijk
0477/071830
alicia.schietgat@ksapiusx.be
4de jaar leiding, Groepsverantwoordelijke, verantwoordelijke uniformen 

Niels Mergan
Koolkappersstraat 38, 8500 Kortrijk 
0475/531800 ; 056/358953 
niels.mergan@ksapiusx.be 
4de jaar leiding 

 

 

 

SIM: 4de  middelbaar

Kevin Kagubari
Katrienwiel 2, 8520 Kuurne 
0495/646431 ; 056/326980 
kevin.kagubari@ksapiusx.be 
4de jaar leiding 

Mattice Meuleman
Vogelzanglaan 2, 8500 Kortrijk 
0472/883470 ; 056/350777 
mattice.meuleman@ksapiusx.be 
3de jaar leiding, Groepsverantwoordelijke 

Elisabeth Stockman
Zonnekring 24, 8500 Kortrijk
0492/781413 ; 056/371413 
elisabeth.stockman@ksapiusx.be 
3de jaar leiding 

 

 

 

.

+16: 5de middelbaar

Viktor Tanghe
Vogelzanglaan 28, 8500 Kortrijk
0470/838676 ; 056/354659
viktor.tanghe@ksapiusx.be
4de jaar leiding, Groepsverantwoordelijk

Sies Vandevelde
Koolkappersstraat 44, 8500 Kortrijk
0498/467624 ; 056/372611
sies.vandevelde@ksapiusx.be
4de jaar leiding, Materiaal en verhuur
Materiaalmeester 

Thomas Demeulemeester
Evarist Carpentierlaan 40, 8500 Kortrijk
0471/837851 ; 056/530250
thomas.demeulemeester@ksapiusx.be
3de jaar leiding, Materiaalmeester

.
.

.
.