Leiding

 

Sloebers: 1ste en 2de leerjaar

 

Alicia Schietgat

IIeperestraat 161, 8500 Kortrijk

0477/071830

alicia.schietgat@ksapiusx.be

5de jaar leiding, Uniformverantwoordelijke,groepsverantwoordelijk

 

Ine Claeys

Gouden Rivierlaan 36, 8500 Kortrijk

0478/887589 ; 056/371313

ine.claeys@ksapiusx.be

4de jaar leiding 

 

Emma Stockman

Zonnekring 24, 8500

0498/412098 ; 056/371413

emma.stockman@ksapiusx.be

4de jaar leiding, Ledenadministratie,

 

 

Gust Cuvelier

Simon Stevinstraat 73, 8500 Kortrijk

0471/56 22 79 ; 056/374369

gust.cuvelier@ksapiusx.be

1e jaar leiding, verhuurverantwoordelijke 

 

Eline Vanneste

Warende 123, 8501 Heule

0471/56 22 17 ; 056/354661

eline.vanneste@ksapiusx.be

1e jaar leiding, Uniformverantwoordelijke

 

Anne-Sophie Vermeersch

Leiegalm 4,8500 Kortrijk

0471/73 17 30 ; 056/350384

anne-sophie.vermeersch@ksapiusx.be

1e jaar leiding

.
.

.

Springers: 3de  en 4de  leerjaar

 

Thomas Demeulemeester

Jan Breydellaan 40, 8500 Kortrijk

0471/837851

thomas.demeulemeester@ksapiusx.be

4de jaar leiding, Financiën, Hoofd Pius Pils Fuive

 

Elisabeth Stockman

Zonnekring 24, 8500 Kortrijk

0492/781413 ; 056/371413 

elisabeth.stockman@ksapiusx.be 

4de jaar leiding 

 

Abdelouarete Benammar

Passionistenlaan 38, 8500 Kortrijk

0492/92 34 62

abdelouarete.benammar@ksapiusx.be

1e jaar leiding

 

Alexander Sterckx

David Tenierslaan 7, 8500 Kortrijk

0474/ 60 63 08

alexander.sterckx@ksapiusx.be

1e jaar leiding

 

Merel Cuvelier

Simon Stevinstraat 73, 8500 Kortrijk

0471/31 59 62 ; 056/374369

merel.cuvelier@ksapiusx.be

1e jaar leiding, nieuwsbriefverantwoordelijke

 

Thibault Traest

Kollegeplein 20 bus 6, 8530 Harelbeke

0491/29 19 33

thibault.traest@ksapiusx.be

1e jaar leiding

 

.
.

Roodkapjes: 5de  en  6e leerjaar

 

Siebe Dewulf

Bessenlaan 5 , 8500 Kortrijk

0493/25 50 26

siebe.dewulf@ksapiusx.be

2de jaar leiding, nieuwsbriefverantwoordelijke, groepsverantwoordelijke

 

Niels Mergan

Koolkappersstraat 38, 8500 Kortrijk

0475/531800 ; 056/358953

niels.mergan@ksapiusx.be

5de jaar leiding 

 

Febe Dewitte

Dreef Ter Walle 47, 8560 Gullegem

0496/84 88 27 ; 056/42 57 47

febe.dewitte@ksapiusx.be

1e jaar leiding 

 

Billy Janart

Bellegemstraat 2, 7711 Dottenijs

0495/78 97 10

billy.janart@ksapiusx.be

1e jaar leiding

 

Bruno Stockman

Zonnekring 24, 8500 Kortrijk

0495/92 56 75 ; 056/371413

bruno.stockman@ksapiusx.be

1e jaar leiding

 


.

JIM 1: 1e middelbaar

 

Nicolas Vlieghe

Edgar Tinellaan 22, 8500 Kortrijk

0471/487278 ; 056/373414

nicolas.vlieghe@ksapiusx.be

2de jaar leiding 

 

Seppe Vandevelde

Koolkapperstraat 44, 8500 Kortrijk

0470/525043 ; 056/372611

seppe.vandevelde@ksapiusx.be

2de jaar leiding, financiën, groepsverantwoordelijke

 

Andreas Hillaert

Vogelzanglaan 15, 8500 Kortrijk

0491/749498 ; 056/351870

andreas.hillaert@ksapiusx.be

1e jaar leiding

 

 

JIM 1: 1e middelbaar

 

Ruben Nys

Sint-Elooisdreef 13, 8500 Kortrijk 

0487/106142 ; 056/351547

ruben.nys@ksapiusx.be  

5de jaar leiding, Hoofdleiding 

 

Mattice Meuleman

Vogelzanglaan 2, 8500 Kortrijk 

0472/883470 ; 056/350777

mattice.meuleman@ksapiusx.be 

4de jaar leiding, Groepsverantwoordelijke 

 

Maxim Dumont

Twee Molenstraat 64, 8550 Zwevegem

0491/93 98 18 ; 056/755370

maxim.dumont@ksapiusx.be 

1e jaar leiding

 

 

SIM: 3de  & 4de  middelbaar

 

Viktor Tanghe

Vogelzanglaan 28, 8500 Kortrijk

0470/838676 ; 056/354659

viktor.tanghe@ksapiusx.be

5de jaar leiding, Groepsverantwoordelijk

 

Melchior Mertens

Vogelzanglaan 25, 8500 Kortrijk

0479/522253 ; 056/371215

melchior.mertens@ksapiusx.be

2e jaar leiding 

 

Loïc Bulcaen

Godfried Devreeselaan 27, 8500 Kortrijk

0479/564265; 056/372305

loïc.bulcaen@ksapiusx.be

2e jaar leiding 

 

Cedric Vanneste

Warande 123, 8501 Heule

0479/613886 ; 056/354661

cedric.vanneste@ksapiusx.be

2e jaar leiding 

 

Warre Deweerdt

Drieshoek 3, 8501 Bavikhove

0472/837375 ; 0475/ 205792

warre.deweerdt@ksapiusx.be

2e jaar leiding 

.

+16: 5de middelbaar

 

Isaure Dewitte

Dreef ter Walle 47, 8560 Gullegem

0491/328838 ; 056/425747

isaure.dewitte@ksapiusx.be

4de jaar leiding, Hoofdleiding

 

Margo Duyck

Kapelhoekstraat 50, 8511 Aalbeke

0470/306910 ; 056/371953

margo.duyck@ksapiusx.be

4de jaar leiding, materiaalmeester

Isabeau Vandevelde

Grote Heerweg 182, 8791 Beveren-Leie

0491/367263 ; 056/726022

isabeau.vandevelde@ksapiusx.be

4de jaar leiding, groepsverantwoordelijke

.
.

.
.